Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

merchant bot hatası

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyurular kategorisinde delitay tarafından oluşturulan merchant bot hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,059 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyurular
Konu Başlığı merchant bot hatası
Konbuyu başlatan delitay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan delitay

delitay

Kayıtlı Üye
arkadaşlar pk bot ekledim farm botlarında filan hatalar var ok filan atıyor sorun değil onları hallederimde merchant gezen bot atıyor fakat pazar botu atmıyor nasıl hallederim sorun ne olabilir teşekkürler

delitay

Kayıtlı Üye
yok mu arkadaşlar şu botların nasıl çalıştığının mantığını anlatacak bot_merchant_data tablosunda ki bot ları source yada prosedür mü biri görmüyor herhalde +merchantbotspawn (sindex) yerine bot_merchant_data nindex bot numarasını tek tek her seferinde yazarsam bazı botları atıyor ama oradaki tüm botlar çalışmıyor lğtfen şuna bir el atın nereyi düzeltmem lazım

delitay

Kayıtlı Üye
tamam gerek kalmadı hallettim teşekkürler ilginiz için

delitay

Kayıtlı Üye
Sorunu çözdün mü kolay gelsin
Tam sayılmaz bot tablosunu değiştirdim listedeki botları atıyor fakat tek tek elle giriyorum yani eski source gibi şu bölgeye şu kadar at şeklinde çalışmıyor biraz zahmetli oluyor ama yinede işimi görüyor zahmetsiz olması için sourceye kod yazmak gerek onuda zaten kimsenin yardım edeceğini sanmam benide aşıyor 😊

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap
+++---yyzzhhe tarzı Yorum Yazanlar Ko cuce Yönetimi Tarafından Ban Atılacaktır

Konuyu görüntüleyenler